Alüminyum & Pvc Doğrama

aliminyumdograma-4
aluminyum-dograma
DEU, Deutschland, NRW, Düsseldorf; Wohnen am Rhein, Haus B.Fertigstellung 2007;
CMYKkonvertiert      farblich optimiert
50% verkl.

Alüminyum doğrama, uzunluğu 6 metreye kadar olan alüminyum  profillerin düzgün bir şekilde kesilerek işlenmesi ve kesilen bu ürünlerin alüminyum kapı, alüminyum pencere ve alüminyum cam balkon olarak günlük hayatımızda yer almasıdır. Üretilen bu alüminyum doğramalar kullanım amacına göre ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak retilmektedir. 

Yukarıda sayılan tüm bu işlemler alüminyum doğrama firmaları tarafından yapılmaktadır.  C60 yalıtımsız profiller, aldoks yalıtımsız profiller gibi farklı alüminyum profil ürünlerinden meydana
gelmektedir. Günümüzde alüminyum doğrama fiyatları ve maliyeti biraz yüksek olduğu için genellikle evler dışında işyerlerinde tercih edilmektedir. Alüminyum doğramanın en büyük rakibi ise uzun yıllardır PVC yani plastik kaplı doğramalar olmuştur. Bu rekabetteki en önemli sebeplerden birisi PVC’nin alüminyuma büyük bir fiyat farkının olması yatmaktadır. Zaman ve maliyet olarak kısa zaman ve düşük maliyetli PCV düşük olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Tüm ustalarımız İSG eğitimleri ve mesleki uzmanlıkları ile siz değerli müşterilerimize birinci sınıf işçilik sunmaktadır.

AKPERA YAPI olarak 2 yıl işçilik garantisi ve servis hizmeti sunmaktayız.