Hakkımızda

Akperayapi 2012 yılından bu yana tadilat, bakım ve dekorasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız en iyi kalite, en makul fiyat politikası ile hizmet vermektedir.

Evleriniz ve iş yerleriniz için arzu ettiğiniz doğrultuda üç boyutlu çizim olarak tasarlanan projeler, sizin onayınızla alanlarında uzman ve iş sağlığı güvenliği (İSG) eğitimine sahip teknik personelimiz tarafından projelendirilmekte ve hayata geçirilmektedir.

Sektörde lider olmayı hedefleyen genç ve dinamik firmamız ofis ve ev uygulamalarının yanı sıra kamu kurumları ve kurumsal firmalarla çalışmalarını sürdüregelmektedir.

kurumsal

Kalite Politikamız

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni sürdürülebilir kılmak için üretimde ve uygulamada “kalite” ön koşulumuzdur.

Kullanılan tüm sarf malzemelerimiz ile uygulamada gösterdiğimiz kalite odaklı hizmet anlayışının sürekliliğini muhafaza etmek için, kaliteli ürün temini ve çalışanlarımızın eğitimlerinin devamlılığını göz önünde bulundurmaktayız.

Sunulan serviste ve kullanılan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlayarak, karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretiyoruz.

kurumsal2